TVARIOS ŠVENTINĖS DOVANOS

JŪSŲ VERSLAS GALI PRISIDĖTI PRIE PLASTIKO TARŠOS MAŽINIMO

Didžioji dalis vienkartinių plastikinių produktų negali būti perdirbami arba nepasiekia perdirbimo punktų. Karštiems gėrimams skirti vienkartinio naudojimo puodeliai naudojami tik 10 minučių, tačiau jiems suirti gali prireikti nuo 180 iki 200 metų. Tik maža dalis iš 790 milijonų Lietuvoje per metus suvartojamų plastikinių maišelių atsiduria perdirbimo punktuose. Visų pamėgti vienkartiniai plastikiniai šiaudeliai negali būti perdirbami, nėra biologiškai skaidomi, panaudojus vos vieną kartą nekeliauja į sąvartynus. Pradėjusios irti plastiko mikrodalelės atsiduria mūsų ežeruose ir dirvožemyje iš kur grįžta atgal pas mus per maisto grandinę. 

Kiekvienas Jūsų verslo sprendimas daro poveikį aplinkai. Rinkitės aplinkai draugiškas šventines dovanas, kurios visam laikui pakeis vienkartinius plastikinius produktus.


MES ATSTOVAUJAME PREKĖS ŽENKLĄ "KLEAN KANTEEN"  

Daugkartinio naudojimo gertuvės ir puodeliai "Klean Kanteen" pasaulyje puikiai pažįstami dėl savo kokybės, ilgaamžiškumo ir išskirtinio dizaino. 

"Klean Kantean" - tai šeimos verslas, kuris vadovaujasi aukščiausiais aplinkosauginiais reikalavimais ir proaktyviai prisideda prie plastiko taršos pasaulyje mažinimo.

ZERO WASTE 

RINKINYS

nuo  €50

Lininis krepšys pirkiniams su jūsų įmonės logotipu

Jūsų gertuvę, metalinį šiaudelį ir indą užkandžiams supakuosime į lininį krepšį, kuris vėliau pakeis vienkartinius plastikinius maišelius apsipirkimo metu. Rankų darbo stilingą pirkinių maišą papuošime jūsų įmonės logotipu. Maišo dydis: 37cm x 45cm. Spalva: šviesiai pilka.

Klean Kanteen gertuvė

Stilinga vandens gertuvė pritaikyta keliaujantiems mieste - lengvai telpa į kuprinę, tvirtinasi prie dviračio. Aplinkai draugiška gertuvė sukurta naudoti visą gyvenimą - pagaminta iš tvirto nerūdijančio plieno, maistinio silikono ir ekologiškai išgauto bambuko. Gaminant gertuvę nebuvo naudojami dažai ir plastikas. Dėl specialios "Climate Lock" vakuuminės izoliacijos skysčiai gertuvėje išlieka šalti 22-40 valandų. Talpa 592 ml.

Metalinis šiaudelis Klean Kanteen

Daugkartinio panaudojimo metalinis šiaudelis - ilgaamžė alternatyva vienkartiniams plastikiniams šiaudeliams. Galėsite mėgautis aplinkai draugišku ir kokybišku šaltos kavos, kokteilių bei gaiviųjų gėrimų skoniu. Ekologiškas šiaudelis pagamintas iš tvirto nerūdijančio plieno, kandiklis iš maistinio silikono. Metalinį šiaudelį lengva išvalyti ir patogu naudoti keliaujant mieste. 

Metalinis indas užkandžiams Klean Kanteen

Daugiafunkcinis indas patogus mėgautis sveikais užkandžiais biure bei keliaujant mieste. Nerūdijančio plieno indas pakeičia šimtus vienkartinių plastikinių indų ir pakuočių. Tinka produktų laikymui šaldytuve, “in bulk” apsipirkimui. Talpa 473 ml.

ON-THE-GO 

RINKINYS

nuo  €30

Lininis maišelis su jūsų įmonės logotipu

Klean Kanteen metalinį puodelį ir trijų dalių rinkinį supakuosime į natūralų drobinį maišelį, kuris vėliau tiks užkandžiams kelionių metu arba “in bulk” apsipirkimui. Rankų darbo stilingą lininį maišelį papuošime jūsų įmonės logotipu. Maišelio dydis: 25cm x 15cm. Spalva: šviesiai pilka.

Daugiafunkcinis puodelis Kleen Kanteen 

Stilingas Klean Kanteen daugkartinio naudojimo puodelis tinka mėgautis rytine kava pakeliui į darbą, popiečio vaisių glotnučiu ir dieną užbaigiančiu vakaro kokteiliu. Įprastą puodelio dangtelį galima keisti į dangtelį su metaliniu šiaudeliu. Klean Kanteen puodelyje gėrimai išlieka karšti iki 4 val., o šalti net iki 20 val. Aplinkai draugiškas puodelis sukurtas naudoti visą gyvenimą - pagamintas iš kokybiško nerūdijančio plieno, smūgiams atsparus dangtelis iš plastiko be BPA neleidžia išsipilti skysčiui. Talpa 473 ml.

Keičiamas puodelio dangtelis su Klean Kanteen šiaudeliu

Trijų dalių rinkinys tinka visiems Klean Kanteen puodeliams. Rinkinį sudaro: keičiamas puodelio dangtelis, metalinis šiaudelis ir šiaudelio valiklis. Ekologiškas šiaudelis pagamintas iš tvirto nerūdijančio plieno, kandiklis iš maistinio silikono. Šiaudelį patogu išvalyti su šepetėliu pagamintu iš palmių pluošto ir nerūdijančio plieno.


susisiekite

hello@urbanearthlovers.com

+370 692 67718