KAIP KALĖDOMS RUOŠIASI SIMONA CYMBALIUKAITĖ?
01Dec,2020

KAIP KALĖDOMS RUOŠIASI SIMONA CYMBALIUKAITĖ?

Sulaukus gruodžio pirmosios pradedame suprasti, kad artėjančios Kalėdos jau čia pat! Po truputį įsibėgėja namų puošimas ir dovanų paieška. Kalėdoms ruošiantis metai iš metų, neretai pritrūkstame naujų idėjų. Jeigu jūs taip pat ieškote įkvėpimo, dalinamės tvarų gyvenimo būdą propoguojančios tinklaraštininkės, turinio kūrėjos ir knygos "31 produktyvumo diena" autorės Simonos Cymbaliukaitės (@simonacym) prieš šventinėmis tradicijomis bei ekologiškomis dovanų idėjomis.

 

DOVANŲ GAMINIMAS

 

Kol iki Kalėdų dar turime kelias savaites, yra pakankamai laiko pradėti ruošti rankų darbo dovanas patiems. "Turiu tradiciją bent dalį dovanų gaminti pati dėl poros esminių priežasčių. Pirmiausia dėl tvarumo, kadangi rankų darbo dovanoms naudoju tvarų įpakavimą. Antra, taip yra ne vien tvariau, bet ir nuoširdžiau ‒ dovanoj yra dalelė tavęs!"

 

Pagaminti patys galime:

 

🎁 Vandens burbulus/bombas. Tai greitas ir daug laiko ar ingridientų nereikalaujantis variantas, kuris patiks mėgstantiems šaltos žiemos vakarais pagulėti šiltoje ir kvapnioje vonioje. Kaip pagaminti tokią dovaną rasite čia.

🎁 Lūpų balzamą. Artėjant šaltukui lūpų balzamas yra nepamainomas draugas. Pagaminti jį taip pat nėra sunku, ypač tuomet, kai visą procesą žingsnis po žingsnio pasakoja natūralios kosmetikos prekės ženklo "Uoga Uoga" įkūrėja Lena Sokolovska. Kaip pasigaminti lūpų balzamą rasite čia.

 

TVARIOS DOVANŲ IDĖJOS

 

Jei dovanų gaminimas yra ne tau, tuomet tikriausiai pasinersi į dovanų paiešką. Tik čia svarbiausia nepamesti galvos ir pasistengti nepirkti bet ko. "Stengiuosi, kad renkama dovana bent kažkiek galėtų žmogaus gyvenimo būdą padaryti tvaresnį. Bet kas yra svarbiau ‒ dovanoju išties prasmingas dovanas, bandau prisiminti, apie ką žmogus man pasakojo, ko norėjo, kuo žavėjosi. Tai nebūtinai turi būti brangi dovana, bet ir nebūtinai pigi ‒ svarbu tokia, kokia žmonėms nuoširdžiai patiktų!"

 

Jei ieškote tvarių dovanų idėjų, jums gali patikti Simonos Cymbaliukaitės x UEL rinkiniai:

 

🎁 Self Care ‒ rinkinys skirtas tvariai kūno priežiūrai. Dėžutėje rasi greipfrutų kvapo dezodorantą BEN&ANNA, SOLIDU šampūną normalių plaukų priežiūrai, SLOWLI bambukinį dantų šepetėlį bei dantų pastą BEN&ANNA. Visi šie produktai yra natūralūs, supakuoti ekologiškose pakuotėse bei draugiški ne tik kūnui, bet ir gamtai.

 

 

🎁 Mindful Living  rinkinys, skirtas atsipalaidavimui, meditacijai ir įsiklausymui į save. Jis taip pat padės kuriant naujų metų viziją. Dėžutėje rasi užrašų knygutę A GOOD COMPANY iš perdirbto akmens, pieštuką SPROUT, iš kurio vėliau išauga augalas bei natūralius Palo Santo smilkalus, kurie padės atsipalaiduoti, nurimti ir atgauti vidinį centrą.

 

 

 

DOVANŲ PAKAVIMAS

 

Kai dovanos jau paruoštos, laikas pakuoti! "Dovanų pakavimą irgi stengiuosi naudoti tvarų ‒ praeitais metais tai buvo seni laikraščiai, kurie puikiai susinaudojo!"

 

 

"Tai ne vien tvaru, bet gali būti ir estetiška. Ypatingai ‒ papildžius eglės šakelėmis (pati naudojau praeitų metų netikros eglutės likučius) ir džiovintais orkaitėje apelsinais."

 

 

"Kelioms dovanoms naudojau liną arba medvilnę ‒ natūralias medžiagas, kurias, po dovanų išpakavimo, žmonės neišmes, bet naudos toliau! Įprastai pastarasis dovanų pakavimo būdas yra vadinamas Furoshiki, o keletą idėjų kaip supakuoti šiuo būdu galima rasti čia."

 

UEL komanda kartu su Simona linki jums, kad pasiruošimas artėjančioms šventėms būtų malonus, jaukus ir kupinas gražiausių prisiminimų! 🎄

 

Palik komentarą