Čia rasi dažniausiai užduodamus klausimus

DUK

Už prekes galima apmokėti keliais būdais: 


1.  Įsigyjant prekes internetinėje parduotuvėje už jas atsiskaityti gali kredito/debeto kortele. 


2. Pasirinkus PAYPAL opciją, būsi nukreiptas prisijungti prie savo Paypal paskyros ir ten užbaigsi apmokėjimą. 


3. Pasirinkus PAYSERA mokėjimą galėsi atlikti per Swedbank, SEB, Danske Bank, Luminor, Citadele, Šiaulių bankas, Medicinos bankas, Lietuvos kredito unijos elektroninės bankininkystės sistemas. MoQ, WebMoney elektroniniais pinigais ar kitais mokėjimo būdais. 


4. Norint apmokėti banko pavedimu, atlik mokėjimą žemiau į mūsų banko sąskaitą: 

 Gavėjas: MB "Tvarūs projektai" 

 Sąskaita: LT097300010155831558 (AB "Swedbank") 

 Paskirtis: užsakymas [nr.] 


Jei iškilo kokių nesklandumų atliekant mokėjimą, sesija nutrūko ir nepavyko užbaigti mokėjimo, susisiek su mumis:Telefonu: +37062011400 (Pirmadienį - Penktadienį 09:00 - 18:00 val.) arba el.paštu: hello@urbanearthlovers.com

Prekes paruošime ir išsiųsime kaip galėdami greičiau. Pristatymas paprastai trunka 1-3 darbo dienas, tačiau pristatymo laikas gali skirtis priklausomai nuo pasirinkto pristatymo metodo ir vietovės. Užsakymai pradedami vykdyti gavus apmokėjimą. 


Galimas tos pačios dienos pristatymas Vilniuje (užsakius iki 15val.), Kaune ir Klaipėdoje (užsakius iki 10val.).


Užsakymą galima atsiimti patiems Vilniuje, Savanorių g. 176 (užsakius iki 15val.). Taikomas administracinis 1.5€ mokestis. Sandėlio darbo laikas 9-18 val. d.d.

Siuntimo kaina priklauso nuo pasirinkto pristatymo būdo, vietovės bei siuntos svorio. Lietuvoje siunčiant paštomatu kaina nuo 2.00€, kurjeriu - nuo 3.99€. Pasirinkus prekių atsiėmimą mūsų sandėlyje, taikomas 1.5€ administracinis mokestis.


Lietuvoje, perkant už 50€ ir daugiau - siuntimas nemokamas.

Atsiskaitant su Paysera arba Paypal kuponas išsiunčiamas iš karto. Pasirinkus apmokėjimą pavedimu, kuponas išsiunčiamas nurodytu el. paštu gavus apmokėjimą. Jei kupono reikia skubiau, galima atsiųsti mokėjimo pavedimo kopiją el. paštu hello@urbanearthlovers.com ir kuponą atsiųsime iš karto.

Siunčiant į užsienį naudojamės DPD paslaugomis. Siuntos į Latviją bei Estiją keliauja apie 1-2 d.d. Į kitas Europos šalis, siuntos pristatomos per 3-8 d.d.

Siuntos kaina priklauso nuo siuntinio svorio, dydžio bei pristatymo vietovės. Pristatymo kurjeriu kainos prasideda nuo 6.99€.

Taip, mums išsiuntus tavo užsakymą, siuntos sekimo kodą gausi elektroniniu paštu.

Jeigu negavai savo užsakymo, susisiek su mumis telefonu +37062011400 (pirmadienį - penktadienį 09:00-18:00 val.) arba el. paštuhello@urbanearthlovers.com. Elekroniniame laiške nepamiršk paminėti savo vardo ir užsakymo numerio.

Atsiprašome, kad likai nepatenkintas savo užsakymu. Tokiu atveju nurodžius priežastį galėsi prekę grąžinti mums, o mes grąžinsime užsakymo sumą.

Jeigu produktas turi trūkumų, susisiek su mumis telefonu +37062011400 (pirmadienį - penktadienį 09:00-18:00 val.) arba el. paštu hello@urbanearthlovers.com. Elektroniniame laiške norodyk, kokia problema iškilo ir nepamiršk paminėti savo vardo bei užsakymo numerio. Pasistengsime išsiaiškinti ir išspręsti šią situaciją kuo skubiau. Didžiuojamės savo produktų kokybe ir mums labai svarbi tavo nuomonė, todėl visuomet padėsime iškilus problemai.

Savo partnerius renkamės itin atsakingai. Mums svarbu, kad visi mūsų produktai būtų pagaminti naudojant tik aukščiausios kokybės medžiagas, o gamybos procesas nepaliktų daugybės atliekų, neterštų aplinkos ir būtų visapusiškai draugiškas gamtai. Bendradarbiaujame ir su lietuviškais, ir su tarptautiniais gamintojais taip garantuodami itin plačią, išskirtinių produktų pasiūlą. Partnerių sąrašą rasičia.

Esame atviri naujiems partneriams ir pasiūlymams. Susisiek su mumis hello@urbanearthlovers.com.

Dauguma plastikinių pakuočių negali būti perdirbamos, o jei yra perdirbamos - tai tik vieną kartą. Nerūšiuojant, jos nepasiekia perdirbimo punktų ir atsiduria mūsų ežeruose, miškuose ir pajūriuose, kur beveik niekada nesuyra ir bjauroja kraštovaizdį. Atsisakome plastiko - pakavimui naudojame perdirbtą popierių, medžiagas ir dėžutes, kurias galėsi naudoti toliau arba išrūšiuoti. Daugiau informacijos apie tai, kaip pakuojame prekes rasitečia