MŪSŲ PARTNERIAI


Savo partnerius renkamės itin atsakingai. Mums svarbu, kad visi mūsų produktai būtų pagaminti naudojant tik aukščiausios kokybės medžiagas, o gamybos procesas nepaliktų daugybės atliekų, neterštų aplinkos ir būtų visapusiškai draugiškas gamtai. Bendradarbiaujame ir su vietiniais, ir su tarptautiniais gamintojais taip garantuodami itin plačią, išskirtinių produktų pasiūlą. 


Norite bendradarbiauti? Rašykite hello@urbanearthlovers.com                               

Bee’s Wrap buvo įkurta 2012 metais trijų vaikų mamos Sarah Kaeck, Vermonte, JAV. Ji domisi sodininkyste, rankdarbiais, augina vištas ir ožkas. Nusprendusi sumažinti plastiko atliekas virtuvėje ji sukūrė Bee’s Wraps - tvarias, daugkartines maistines plėvelės. Naudodama kokybiškas, organiškas medžiagas ji pradėjo gaminti pirmuosius Bee’s Wraps, o dabar jie prieinami ir mums. Naudodami šią alternatyvą plastikui galime apsaugoti savo maistą nesukurdami plastiko atliekų. 

                                 

Klean Kanteen gamina itin aukštos kokybės produktus sukurtus tarnauti metų metus. Buteliai ir gertuvės išsaugo gėrimų temperatūrą ir yra gaminami iš nerūdijančio plieno. Kitos detalės pagamintos naudojant maistui tinkamą silikoną. Siekdama sumažinti plastiko vartojimą ši kompanija remia daugybę žemei ir žmogui druagiškų iniciatyvų - vandens ir žemės apsaugos, aplinkosaugos ir produktų saugumo standartų tyrimų. 

                               

Funkcionalumas, kokybė ir paprastumas - tokia NAMUOS misija. Išskirtinės kokybės autentiškus gaminius kuria Lietuvos dizainerė Barbora Adamonytė - Keidūnė. NAMUOS rasite nuosaikaus dizaino dvelksmą, kurį suteikia natūraliai gamtai būdingos spalvos ir medžiagos. Meistro rankų sušildytos, išglostytos, gamtai draugiškos medžiagos iš medžio, lino, odos, molio, žalvario gali tapti mažute interjero detale, laimę nešančiu simboliu, aksesuaru.

                                 

Georganics burnos higienos produktai yra pagaminti naudojant tik natūralias medžiagas. Taip tausojama tiek gamta, tiek Tavo sveikata. Georganics itin atvirai dalinasi savo gamybos procesais ir vertybėmis. Jų produktai tinka vaikams, veganams ir yra supakuoti perdirbamose pakuotėse, taigi nepalieka plastiko bei atliekų. 

                                 

Equa pagrindinis  tikslas veikti remiantis tvarumo idėja. Visi Equa produktai yra gaminami su meile. Equa rūpinasi, kad pasiūlytų tik tai, kas tinkamiausia Jūsų sveikatai ir gamtos gerovei. Nuo pat pirmosios  dienos Equa įsipareigojo atiduoti duoklę gamtai ir bendruomenei, mažinant vienkartinio plastiko suvartojimą ir taršą mūsų aplinkoje. 

                                 

MÜHLE šepetėliai ir skustuvai tapo aukščiausios kokybės skutimosi prekių garanatu pasaulyje. Neatsilikdami nuo tedencijų MÜHLE aktuviai ieško veganiškų ir neapdirbtų medžiagų alternatyvų. Visas gamybos procesas nuo medžiagų surinkimo, dizaino, gamybos ir testavimo yra akilai stebimas, o tai garantuoja produkto kokybę ir ilgaamžiškumą. 

                                 

Rankų darbo, Lietuvoje siūvami Dessearth produktai ir aksesuarai yra pagaminti iš medžiagos atraižų. Tai - tekstilės fabriko atliekos, kurios iškeliautų į savartyną, jeigu nebūtų panaudotos dar kartą. “Dessearth” rankose nedidelės tekstilės atraižos prisikelia naujam gyvenimui kaip makiažo padeliai, o didesnės kaip maišai duonai. Tapę daugkartiniais produktais šios medžiagos tęsia savo gyvenimą ir padeda sumažinti atliekų mūsų kasdienybėje.

                                 

“Tata Paper” produktams naudojamas popierius yra gaminams iš kultivuojamo pluošto ir nedaro įtakos miškų naikinimui. Popierius – veganišką oda, tinkantis tiek galanterijos gaminiams, tiek namų apyvokos daiktams gaminti. Popierius, iš kurio siuvamos mūsų rankinės, kurpinės ar kosmetinės, yra specialiai rauginamas ir ištempiamas, todėl gaminiai yra ypač elastingi ir patvarūs kaip oda, todėl tinkami kasdieniam naudojimui. “Tata Paper” siekia apjungti grožį, funkcionalumą, stilių ir ekologišką požiūrį.

                                 

Aplinkai draugiška kietoji kosmetika, pagaminta Lietuvoje. SOLIDU pagaminti tik iš koncentruotų aktyviųjų komponentų, be vandens, ir šiems produktams nereikia plastikinės pakuotės. Aplinkai draugiškos SOLIDU priemonės yra praturtintos odai naudingais aliejais, augalų ekstraktais bei natūraliais eteriniais aliejais. 

SOLIDU produktai yra tokie pat veiksmingi, kaip ir skystieji, juos naudoti labai paprasta, o jūs neišmetate dar vieno plastikinio buteliuko. 

                                 

Vokietijoje pagaminti Redecker produktai yra ne tik natūralūs, bet ir patogaus bei išskirtinio dizaino. Gamintojui itin svarbu, kad jų produktai būtų sukurti naudojant aukščiausios kokybės, ekologiškas,  ir tvarias medžiagas.


                                 

OrganiCup - Danijoje pagamintos menstruacinės taurelės padeda tausoti aplinką mestruacijų metu. Taurelės pakuojamos į perdirbamą popierių, o pačios gali būti kompostuojamos. Pridedamas maišelis taip pat pagamintas iš natūralaus audinio. OrganiCup - tvarus produktas, kurį galėsite naudoti metų metus. 

                                 

“Dvi tylos” nagrinėja  kokybiško ir tikro gyvenimo temas kaip pilnavertė mityba, sąmoningas ir atsakingas vartojimas, grįžimas prie natūralumo ir gamtos, gilesnis savęs ir kitų pažinimas, taip pat viskas, kas šiuolaikiniam miesto žmogui, ieškančiam gilesnio, tikresnio santykio su savimi ir aplinka, padeda formuoti naudingus naujus įpročius.

                                 

Įkvėpta minimalizmo, sukurta miesto ritmu gyvenatiems herojams. Homeme naudoja tik natūralias ir veganiškas medžiagas kaip aukščiausios kokybės linas ir mediena. Kokybiški, išskirtinio dizaino produktai yra draugiški Žemei ir skatina gyventi sąmoningiau. 


                                 

Ekologiški, rankų darbo aksesuarai ir priemonės, suteikiantys galimybę sintetinius produktus ir medžiagas pakeisti natūraliomis taip prisidedant prie gamtos saugojimo. Visi Beatvile produktai yra pagaminti Lietuvoje, iš natūralių medžiagų kaip linas. 

                                 

Energy Balance gamina maisto papildus ir kosmetiką remdamiesi savo nedidele, bet stipria komanda ir jos žiniomis sveikatos ir mitybos srityse. Taip gimsta visiškai nauji, rinkoje dar nematyti produktai. Energy Balance yra vartotojų vertinami ir mėgiami visame pasaulyje.

                                 

“Kai gyvenimas pradėjo dovanoti citrinas - gimė noras pagaminti iš jų limonadą” - pusiau juokais, bet visai rimtai. Nes KITOKIA MINTIS - tai projektas gimęs iš asmeninių šeimos patirčių Ieškojimų ir noro prisidėti skleidžiant inovatyvias sveikos gyvensenos ir atsakingo bei tvaraus vartojimo idėjas Lietuvoje.


                                 

“Kaupolė” kuria gamtos įkvėptus augalų raštus, o juos naudodama gamina linoraižinio spaudus ir jais margina natūralius audinius (liną ir medvilnę). Kiekvienas audinys yra margintas rankomis naudojant vandens pagrindo tekstilės dažus. Kiekvienas daiktas yra vienetinis ir  neatkartojamas.  Visi gaminiai yra skirti ne tik grožėtis, bet ir aktyviai naudoti, nes yra pagaminti laikantis technologinių reikalavimų.

                                 


Senelio dirbtuvės iš tiesų ir yra tikro senelio dirbtuvės. Senelis jau senai puoselėjo meilę medžio dirbiniams, o gimus pirmajam anūkui susidomėjo ir medinių žaislų gamyba. Jo tikslas pagaminti ilgalaikį tvarų žaislą, kuris būtų mielas ir smagus žaidimo draugas, o išaugus taptų gražia interjero detale, kuri primintų vaikystę, o gal net tarnautų kelioms kartoms.