VERSLO KALĖDINIŲ DOVANŲ IDĖJOS
03Nov,2020

VERSLO KALĖDINIŲ DOVANŲ IDĖJOS

Nors iki Kalėdų liko kiek mažiau nei du mėnesiai, prasidėjus lapkričiui vis dažniau pastebime kalėdines reklamas ir pradedame galvoti apie dovanas. Ypatingai dabar, karantino laikotarpiu, skatinama mažiau laiko praleisti prekybos centruose, tad dovanų idėjų galima ieškoti e-parduotuvėse.

Sugalvoti ką padovanoti artimiesiems yra gerokai lengviau, bet kuo nustebinti kolegas ar verslo partnerius, kad dovana netaptų dar vienu nereikalingu daiktu, gulinčiu stalčiuje?

Dovanos versle gali pelnyti ne tik palankumą, bet ir išreikšti jūsų vertybes. Jeigu jūsų verslas puoselėja tvarumo idėją, kodėl savo partneriams ar kolegoms nepadovanoti to, kas ne tik pradžiugintų, bet ir būtų draugiška aplinkai? Dalinamės tvariomis verslo dovanų idėjomis.

 

KIETI KŪNO AR PLAUKŲ PRIEŽIŪROS GAMINIAI

 

Tai gali būti šampūnas, kondicionierius, šveitiklis ar muilas. Kietų higienos prekių gamybai nenaudojamas vanduo, todėl jų transportavimui naudojama mažiau gamtinių išteklių. Šie gaminiai yra praktiški, maloniai kvepiantys ir tikrai nedulkės stalčiuje. Vieni mūsų mėgstamiausių  - prekės ženklo "Solidu" produktai.

 

 

 

GERTUVĖS

 

Stilingos gertuvės visada yra geras sprendimas. Jos padeda gerti daugiau vandens ir atsisakyti įpročio nuolat pirkti mažus vandens buteliukus. Vienos tokių – "Equa" gertuvės, paperkančios savo išskirtiniu dizainu.

 

 

 

BAMBUKINIS DANTŲ ŠEPETĖLIS SU DĖKLU

 

Šepetėlius naudojame kiekvienas, tad kodėl gi jų nepakeitus bambukiniais? Vieni tokių – "Slowli" prekės ženklo dantų šepetėliai. Bambukas yra žinomas kaip itin greitai atsinaujinantis gamtinis išteklis, todėl tai yra tinkama alternatyva plastikiniams šepetėliams. Na, o bambukinis šepetėlio dėkliukas tikrai pasitarnaus vykstant į komandiruotes bei užtikrins šepetėlio švarą.

 

 

MEDŽIAGINIAI MAIŠELIAI AR TERBOS PRODUKTAMS

 

Padėkime savo verslo partneriams ar kolegoms pamiršti apie plastikinius maišelius. Jei jūsų verslas susijęs su maistu, prie maišelių galima pridėti bičių vaško plėveles, silikoninius maisto maišelius, daugkartinio naudojimo kepimo popierių ir iš viso to sukurti praktišką rinkinuką.

 

 

 

UŽRAŠŲ KNYGUTĖS, RAŠIKLIAI IR PIEŠTUKAI

 

Kaip gi be jų? Tai turbūt populiariausios dovanos, bet net ir čia galima pasitelkti išmanumą. Įprastas užrašines galima pakeisti pagamintomis iš akmens pluošto. Tokią inovatyvią naujieną yra sukūręs prekės ženklas "A Good Company". Prie šios užrašinės puikiai tiks to paties prekinio ženklo rašiklis iš žolių bei augantis pieštukas iš "Sprout". Augantis? Taip taip – panaudojus šį pieštuką galima jį pasodinti ir iš jo užsiauginti baziliką, Kalendrą, vyšninių pomidoriukų, ramunėlių ar kitų augalų.

 

 

Visas šias dovanų idėjas galite rasti mūsų e-parduotuvės skiltyje "Verslo dovanos". Pasirinktas dovanas galime pritaikyti būtent jums. Užsakant didesnį kiekį, pavyzdžiui šampūnų etiketes galime personalizuoti, ant gertuvių, rašiklių, užrašinių ar kitų gaminių graviruojame įmonės logotipą! Perkant daugiau nei 50 vienetų – taikome nuolaidas.

 

Nelaukime paskutinės akimirkomis – tvariomis dovanomis pasirūpinti galime jau dabar.

Palik komentarą