Urban Earth Lovers Supervaroņu komanda

Par Uraban Earth Lovers 

Nuotr. autorė Dovaldė Butėnaitė

Labas, čia Miglė ir Laura!


Gyvename minimalistinį ir aplinkai draugišką gyvenimą mieste. 


Atsisakome nerimo ir nuolatinio troškimo turėti daugiau, baimės kažką praleisti. Vietoje to mes renkamės patirtis, kuriame santykius, užsiimame mėgstamomis veiklomis ir saviraiška. 


Jaučiame atsakomybę už kiekvieną daiktą savo namuose, todėl stengiamės rinktis mažiau ir tik tuos produktus, kurių gamyba, tiekimas ir perdirbimas draugiški žmonėms ir gamtai. 


Buityje išbandome “zero waste” ir “low impact” eksperimentus: kaip kompostuoti atliekas 50 kv. m. Vilniaus senamiesčio bute, kaip "sumažinti" savo spintą iki 33 drabužių arba kaip atsisakyti vienkartinių plastikinių produktų.

Savo gyvenimo būdų eksperimentais dalinamės žiniasklaidoje, viešuose ir vidiniuose įmonių renginiuose. Daugiau apie mus skaitykite čia ->

MINIMALIZMAS


TVARUMAS


SĄMONINGUMAS


VIDINĖ ŠVARA


Urban Earth Lovers misija

Skleidžiame paprastumo, minimalizmo ir gamtai draugiško gyvenimo idėjas. Vadovaujamės atsakingo vartojimo, "zero waste" ir "low impact" požiūriu. Kiekvieną dieną dirbame tam, kad sumažėtų vienkartinio plastiko ir atliekų, atsirastų daugiau lengvumo ir švaros gyvenime.

Kaip viskas prasidėjo?

Susitikome vienos kelionės metu. Abi ieškojome prasmingos veiklos, kuri prisidėtų prie globalių problemų sprendimo, atitiktų mūsų gyvenimo būdo vertybes, teiktų džiaugsmą. 


Kelionėje atsisakėme perdėto aplinkos triukšmo, sumažinome turimų daiktų skaičių. Vietoje to pasirinkome patirtis, santykius, savęs tobulinimą ir saviraišką. Minimalizmas buvo atspirties taškas link tvarios gyvensenos. 


Mažais žingsniais į buitį ir kasdienybę įsileidome sąmoningą vartojimą. Supratome, kad  kiekvienas mūsų daiktas, kurį išmetame niekur nedingsta. Tik maža mūsų atliekų dalis suyra, likusi pasilieka ilgiems metams mūsų aplinkoje. 


Tai mus paskatino domėtis aplinkosaugos problemomis, ir galiausiai pakeisti savo kasdienius įpročius. Savo gyvenimo būdo eksperimentais pradėjome dalintis socialiniuose tinkluose. Matėme poreikį ir trūkumą alternatyvų, kurios padeda pakeisti vienkartinius ir plastikinius produktus buityje.  


Todėl atidarėme aplinkai draugiškų prekių parduotuvę, kurioje galite rasti produktus skirtus namams, grožiui ir laisvalaikiu, kurie padeda gyventi paprasčiau, švariau ir tvariau.

Apie mus rašo:
Urban Earth Lovers Laura Prievelytė-Juknė Miglė Makuškaitė
Urban Earth Lovers Laura Prievelytė-Juknė Miglė Makuškaitė

Mūsų laimingi klientai


Puikūs produktai!

Puikus įpakavimas, kuris parodo dėmesį kiekvienam pirkėjui asmeniškai.

Emilija